W ostatnich dniach sporo się działo w świecie Waze. Głos do nawigacji nagrał jeden z legendarnych graczy NBA –jego wskazówki poprowadzą was do celu jeszcze przez jakiś czas. Poza tym polska społeczność informowała Wazerów o utrudnieniach z okazji dużych wydarzeń. A to jeszcze nie wszystko!

Rozgrywki amerykańskiej koszykówki wchodzą w decydującą fazę, więc Waze tradycyjnie zaprosiło jednego z graczy do współpracy i nagrania głosu do nawigacji. Tym razem w waszym urządzeniu zagości ogromna gwiazda (zarówno pod względem talentu sportowego, jak i rozmiaru…) –  Shaquille O’Neal. Były gracz NBA i komentator rozgrywek w stacji TNT przez jeszcze jakiś czas będzie mógł wam towarzyszyć w codziennych podróżach. Głos Shaqa możecie aktywować już teraz (Menu → Ustawienia → Dźwięk → Język lektora → Shaquille O’Neal).

Wraz z wiosną na drogach naszych miast można ponownie spotkać biegaczy i ekipy remontowe. W ostatnich dniach na naszym profilu facebookowym pisaliśmy o rajdach i maratonach oraz związanych z nimi utrudnieniami w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. W związku z remontem drogi ważnej dla osób dojeżdżających do Poznania o Waze napisał lokalny portal. To kolejny przykład tego, jak dzięki pracy edytorów mapy, z Waze ominiecie korki i utrudnienia na drogach.

Na oficjalnym blogu Waze ogłoszone zostało niedawno wprowadzenie nowej funkcji. Prędkościomierz wyświetlany w aplikacji będzie teraz pełnił dodatkową funkcję informowania o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Dzięki temu łatwiej będzie wam jeździć bezpieczniej, przestrzegając przepisów i unikając mandatu! Mamy nadzieję, że funkcja dostępna będzie w Polsce wkrótce- jak tylko edytorzy map ustawią limity dla odpowiedniej liczby dróg. Przeczytaj wątek na forum, jeśli chcesz pomóc we wprowadzaniu ograniczeń prędkości.

Na koniec – czy zauważyliście zmianę wyglądu bloga? Co myślicie o nowym układzie strony? Czekamy na wasze komentarze!

Total Views: 4476 ,