Waze i inne nowoczesne technologie z Izraela są tematami multimedialnej ekspozycji “Open a Door to Israel”, odbywającej się w Warszawie 12-20 marca 2016. Zobaczcie już teraz, jak na 12-metrowym ekranie, z pomocą wielkiego robota, Waze pokazany będzie odwiedzającym wystawę w Warszawie. 

 

Jak pisaliśmy kiedyś Waze (Odwiedzamy ojczyznę Waze) narodził się jako izraelski start-up. Dziś jest częścią firmy Google, a aplikacji używają kierowcy na całym świecie. Izraelczycy są bardzo dumni z tego produktu, który ich zdaniem dobrze reprezentuje ducha innowacyjności i entuzjastyczne podejście izraelskiego społeczeństwa do nowych technologii.

W najbliższych dniach, odwiedzając w Warszawie multimedialną ekspozycję OPEN A DOOR TO ISRAEL będzie można poznać historię Waze oraz dowiedzieć się o wielu innych nowoczesnych technologiach powstających w Izraelu. Instalacja eksponuje izraelską technologię oraz kreatywność, pozwalając zwiedzającym odkryć Izrael, jakiego wcześniej nie znali.

W dniach 12-20 marca 2016 r. Ambasada Izraela w Warszawie zaprasza do Soho Factory na warszawskiej Pradze, na instalację OPEN A DOOR TO ISRAEL – wyjątkowe i interaktywne doświadczenie, przedstawiające dziedzictwo Izraela w nowatorski i niespotykany dotąd sposób.

Projekt składa się z dwóch części: interaktywnych drzwi oraz multimedialnego show. Pierwsza część ekspozycji, skonstruowana z 9 ogromnych ekranów, zamkniętych w interaktywnych drzwiach, zachęca do zaskakującej podróży odkrywającej pulsujące życie Izraela i twórczą energię jego mieszkańców. Na koniec zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w multimedialnym show z udziałem robota wyposażonego w pneumatyczne ramię, który pokaże kraj Bliskiego Wschodu tętniący życiem, nasycony kolorami, pełen innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

W Warszawie instalacja zagości w dniach 12-20 marca 2016 r. w Soho Factory, w hali nr 16, przy ul. Mińskiej 25. Aby znaleźć drogę na wystawę korzystając z Waze, w aplikacji wystarczy wpisać “Soho Factory”

Instalacja będzie czynna od pn.-czw. w godz. 9:00-16:00 i od pt.-ndz. w godz. 10:00-20:00.

WSTĘP WOLNY.

Więcej informacji na stronie: http://www.wystawa.israel.pl

Facebook: https://www.facebook.com/openadoortoisrael

Total Views: 3226 ,