Aby podczas Wielkiej Nocy więcej czasu spędzić z rodziną, a mniej w samochodzie, skorzystajcie z 6 łatwo dostępnych funkcji oferowanych przez Waze.

  1. Informacje na żywo o zamknięciach dróg – Waze to jedyna aplikacja, która informacje o zamknięciach dróg czerpie bezpośrednio u źródła (np. służb miejskich) oraz od użytkowników (takich jak ty). Zamiast tkwić w korku z powodu zamkniętej ulicy, sprawdź Waze.
  2. Ustaw Zaplanowaną Trasę – Ta wprowadzona niedawno funkcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Zamiast głowić się nad wyborem najlepszego czasu na rozpoczęcie podróży, ustaw godzinę, o której chciałbyś dotrzeć do celu. Waze sprawdzi warunki na drodze, zaproponuje najlepszy moment rozpoczęcia podróży i powiadomi cię, gdy zbliżać się będzie czas wyjazdu.
  3. Zsynchronizuj Kalendarz i Wydarzenia na Facebooku – Podłącz do nich Waze, aby dojazd na wydarzenia z kalendarza i eventy na Facebooku automatycznie zapisywał się jako Zaplanowane Trasy.
  4. Włącz powiadomienia – Nie będziesz musiał uruchamiać aplikacji, żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualnie ruch na drogach.
  5. Wyślij ETA (Spodziewany czas przyjazdu) – Powiadom rodzinę i przyjaciół, że ruszasz w drogę. Nie będą musieli do ciebie pisać i dzwonić z pytaniem „Gdzie jesteś?”.
  6. Obserwuj znajomych na drodze – Jeśli jedziesz w to samo miejsce, co twoi znajomi, skorzystaj z funkcji społecznościowych Waze. Będziecie widzieli, na jakim etapie podróży znajduje się każde z was!

Artykuł pojawił się po angielsku na oficjalnym blogu Waze.

Total Views: 1760 ,